Directia Publica de Venituri

Sunday, February 18, 2018

 

 Sediul central este localizat  în Municipiul Târgu Jiu, Bulevardul Republicii, bl.25 parter (în apropierea gării Târgu Jiu) :

PROGRAMUL DE LUCRU CU PUBLICUL:

 Încasări impozite:  

     
 Luni-Vineri  8-1750
 Alte activităţi  
 Luni,Miercuri  8-1550
 Marţi  8-1700
 Joi  8-1700
 Vineri  8-1400

 

 

 

 

   
 Centrul de încasare Abator localizat  în Municipiul Târgu Jiu, Bulevardul Victoriei, bl.58 parter :

PROGRAMUL DE LUCRU CU PUBLICUL:

 Încasări impozite:   
 Luni,Miercuri  8-1550
 Marţi,Joi  8-1650
 Vineri  8-1350
 
   
 Centrul de încasare Debarcader localizat  în Municipiul Târgu Jiu, Bulevardul Ecaterina Teodoroiu bl. 103A parter:

PROGRAMUL DE LUCRU CU PUBLICUL:

 Încasări impozite:   
 Luni,Miercuri  8-1550
 Marţi,Joi  8-1650
 Vineri  8-1350
 
Telefon: E-mail:
0253238410 Directie:
0253227101   dpv@taxelocale-targujiu.ro sau taxl@rdsmail.ro

 

 Director:

 

 Mariana.Budulan@taxelocale-targujiu.ro

Fax:  Serviciul Constatare,Urmarire Persoane Fizice:

0253227102

 Adrian.Surupaceanu@taxelocale-targujiu.ro

Tel verde:  Serviciul Constatare,Urmarire Persoane Juridice:

0800800707

 George.Paliu@taxelocale-targujiu.ro

   Serviciul Evidente si Baze de Date:
 

 Dan.Vasiloiu@taxelocale-targujiu.ro

  Compartiment Juridic:
 

 Adriana.Cirstea@taxelocale-targujiu.ro

   Serviciul Personal,Salarizare,Contabilitate:
 

 Maria.Stan@taxelocale-targujiu.ro

   
DIRECTIA PUBLICA DE VENITURI TARGU JIU-2008